ПРО НАС

Проект Хочусобаку — це інтернет-майданчик, де можна познайомитись із собакою своєї мрії, знайти своїм підопічним гідних господарів чи допомогти притулкам для тварин.

 

Ми не притулок, але у нас є докладні інструкції, що робити, якщо ви знайшли безпритульного собаку та хотіли б знайти для нього домівку. Ми не беремо собак під кураторство, але ми допоможемо зробити вам таке оголошення, щоб ваші підопічні якомога швидше знайшли родину. Ми не займаємося збором коштів, але якщо ви хочете допомогти фінансово, ми дамо вам перевірені контакти притулків та кураторів, яким потрібна допомога.

 

Хочу собаку — 100% волонтерський проект. Усі учасники працюють безкоштовно, самостійно вирішують скільки часу вони можуть подарувати проекту. Ми хочемо, щоб допомога чотирилапим була невимушеною, приносила радість та допомагала розвитку гуманної культури ставлення до тварин. Тому кожен сам вирішує, як саме і чим він може зробити свій внесок до Хочусобака. І нам завжди потрібні помічники та нові друзі.

 

Цей сайт — також і інформаційний майданчик, де ви знайдете поради щодо догляду та виховання собак, правильного та гідного поводження з ними. Якщо ви боялися взяти собаку з притулку тільки тому, що не знали, як правильно поводитися з нею — не бійтеся. 

Наші куратори нададуть поради для «молодих бійців» та детально розкажуть вам про кожен етап усиновлення і вашого із собакою спільного життя.

 

Ми б хотіли, щоб кожна пара «господар+собака» була справді ідеальною, тому й створили цей проект.