БАЙКЕР ШУКАЄ ДІМ

Бажаєте забрати цього пса додому чи уточнити деталі?

Телефонуйте опікуну

Катя
+38 (068) 867 48 83
 

ПРАВИЛА АДОПЦІЇ

| ІСТОРІЯ: БАЙКЕР дуже мріє знайти люблячу родину. Так-так, навіть такі собаки стають не потрібні. А хаскі, то взагалі одні з найбільш популярних собак в притулках, на жаль. Люди беруть їх за милі оченята, але не хочуть миритися з начинкою гарної обгортки. Хоча хаскі дуже класні собаки, просто вони не для кожного, і потрібно чітко розуміти їх особливості.
Але той, хто відповідально поставиться до вибору, отримає найкращого друга на багато років!
Перед Вами у всій своїй красі чудовий хлопак Байкер, а лагідно Баєчка. Тож, Байкер — це енерджайзер на вічному позитиві, з яким Вам точно ніколи буде сумувати. Але важливо розуміти, що Байкер при тому всьому ще й дуже розумний, інтелектуальний хаскун, а то раптом Ви подумали, що він дурник. Баєчка звісно активний, жвавий хлопчик, який любить подуркувати, але він вміє бути й серйозним та працьовитим песиком. Дуже старанно виконує команди, коли бачить смаколик. Прям дуже старається, слухає, чекає, що буде далі. Байкер орієнтований на людину, лагідний та ніжний хлопчик, дуже любить увагу та спілкування з людьми.
Звісно, що Байкеру дуже сумно в притулку, не вистачає ані уваги, ані прогулянок. Тож швидше забирайте це чудо додому! 

 

| ХАРАКТЕР:  Дуже еніргійний та активний, тягнеться до тренувань. Інших кобелів Байкер не переносить, з дівчатами переважно ладнає добре.

 

| ЗДОРОВ'Я:  здоровий, оброблений від паразитів, щеплений, кастрований.

 

| РОЗМІР:  великий, від 25 кг.

 

| ВІК:    ~ 4,9 роки.

 

| МІСТО:  Київ та область.

ще собаки