БАККІ ШУКАЄ ДІМ

Бажаєте забрати цього пса додому чи уточнити деталі?

Телефонуйте опікуну

Дмитро
+38 (063) 159 31 39
 

ПРАВИЛА АДОПЦІЇ

| ІСТОРІЯ: Чорнявий БАККІ у пошуках дбайливої родини.
Пес був підібраний пів року тому в Києві, біля вантажного відділення Нової Пошти № 183 на Троєщині в Києві. По зовнішньому вигляду і стану собаки було зрозуміло що він жив на вулиці і скоріш за все на ланцюзі. На собаці було декілька десятків кліщів, в результаті чого собаку пролікували від бабеліозу (станом на сьогоднішній день собака повністю здоровий), були проведені УЗД органів, ЕКГ серця, огляд ортопеда-травматолога і загальний аналіз крові + біохімія. На шиї у собаки був дуже широкий нашийник, під яким була лисина по всьому діаметру шиї, а на нашийнику був відірваний карабін, з чого зробили висновок, що собака втік з ланцюга.
 

| ХАРАКТЕР:  Пес дуже вірний та потребує спокійного, впевненого та люблячого власника, бажано людину, яка має досвід з собаками, в тому числі і з проблемним минулим. Цьому власнику він готовий віддати всього себе і служити йому все своє життя. Він стане прекрасним компаньйоном і супутником на все життя.
Скоріш за все собаку або били або дуже сильно залякували. По його поведінці зрозуміло що він багато пережив і його "власниками" були не найкращі люди, через що він, скоріш за все, і втік. Пес не нав'язливий і не набридає своєю присутністю. Привчений до туалету на вулиці, за весь час проживання у квартирі він не потрощив та не попсував жодної речі (лише декілька разів напісяв, але то з самого початку). Дуже любить грати в апорт (носити м'ячі), це його улюблене заняття, і дуже любить їсти))) В цілому пес трішки метушливий і тривожний, особливо якщо навколишнє середовище цьому сприяє, але за належного ставлення і правильного підходу, він швидко заспокоюється і почуває себе спокійно і впевнено. Все залежить від людини, яка ним опікується.
В силу свого минулого і розміру цьому собаці не підійде утримання в маленькій квартирі, де багато людей. Ідеальним варіантом для нього було б більш знайоме і звичне для нього життя на вулиці, наприклад на загородженій території біля приватного будинку, з ночівлею всередині будинку або в будці. У собаки є охоронні завдатки, він з радістю та задоволенням буде сигналізувати домовласнику про всіх гостей, які до нього навідалися. Або йому підійде велика квартира з невеликою кількістю людей, і бажано без дітей, тому що цей собака потребуватиме спокою протягом певного часу для правильної адаптації.
Щодо характеру у спілкуванні з собаками — з деякими кобелями він конфліктує, не деяких не звертає уваги. На сук в цілому уваги не звертає, окрім зрозуміло яких випадків) На котів також не реагує. Протягом тривалого часу жив у квартирі з папугою і жодної шкоди птаху не завдав.
 

| ЗДОРОВ'Я:  здоровий, оброблений від паразитів, вакцинований.

 

| РОЗМІР:  середній, до 25 кг.

 

| ВІК:   ~2 роки.

 

| МІСТО:   Київ.

ще собаки