ТАЙРА ШУКАЄ ДІМ

Бажаєте забрати цього пса додому чи уточнити деталі?

Телефонуйте опікуну

Натела
+38 (067) 508 02 61

ПРАВИЛА АДОПЦІЇ

| ІСТОРІЯ: ТАЙРІ вже пора знову стати домашньою. ЇЇ мама - вівчарка, батько невідомий. Раніше Тайра жила в родині. Коли почалася війна, власниця просто відпустила її на вокзалі у Києві. Тайра бігала найближчими вулицями в пошуках своєї людини, але марно. Можливо, вона просто не там шукала?

 

| ХАРАКТЕР:   у малої чудовий характер: і спокійна, і грайлива. Енергійна, але слухняна. Тайра - дуже розумна, контактна і активна собака. Готова гратися навіть просто сама з собою. Знайшовши на вулиці гілочку, буде ганяти з нею годинами. І дуже любить поїсти. Добре підійде до сім'ї активних людей. Добре для Тайри було б проживання в будинку з доступом до закритої території (садок, ділянка), де вона зможе вдосталь набігатися. Або можливість тривалих прогулянок.
Доброзичлива до всіх людей, без агресії.
До дітей також ставиться доброзичливо.
До інших собак ставиться нормально, ну, може, дещо вибірково. Може бути другим собакою в сім'ї, але з хлопчиком однозначно краще. До котиків ставиться добре.
Знає базові команди: "сидіти", "лежати", "дай лапу" та "місце". Любить бігати за м'ячиком і чекає, що їй ще кидатимуть. З мінусів - любить бігати за голубами. І стрибає, якщо бачить, як грають з м'ячем. М'ячики - це її пристрасть!

 

| ЗДОРОВ'Я:  щеплена, стерилізована.

 

| РОЗМІР:   середній, до 25 кг.

 

| ВІК:     близько 4-х років.

 

| МІСТО:   Київ та весь світ.
 

ще собаки